2020 m. kovo 6-8 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks trys tarptautinės šunų parodos! Kviečiame dalyvius registruotis.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Antkaklis svajonių šuniukui

LKD Mokymo centras skelbia konkursą 1-5 kl. mokiniams „Antkaklis svajonių šuniukui“.

 

Matydami šunis, žaidžiančius lauke arba vaikštinėjančius su šeimininkais, neįsivaizduojame jų be antkaklio. Kiekvienas atsakingas šeimininkas savo augintinį vedžioja su antkakliu, tačiau kokiu – renkasi pats…

Skelbiame konkursą „Antkaklis svajonių šuniukui“ ir kviečiame geriausiam žmogaus draugui – šuniui – sukurti draugystę, atsakomybę ir saugumą simbolizuojatį antkaklį.

Šiuo konkursu siekiame puoselėti vaikų saviraišką, skatinti norą kurti, mylėti ir globoti gyvūnus, norime atkreipti visuomenės dėmesį į gyvūnų ir vaikų saugumą.

Vaikai gali kurti vienetinį originalų antkaklį arba visa klasė gaminti kompoziciją – didžiulį šuns antkaklį.

Kurti galima iš įvairiausių priemonių – popieriaus, plastilino, siūlų, odos, audeklo, modilino, keramikos ir kt. Nepamirškite, kad nepaprastai gražūs būna darbeliai, sukurti iš gamtos gėrybių.

Visi vaikų sukurti darbeliai – šuniukų antkakliai bus eksponuojami kovo 4-5 d. tarptautinėse šunų parodose Vilniuje, vaikai ir juos lydintys asmenys bus pakviesti į renginius nemokamai.

Konkurso dalyviai, UŽPILDĘ IR ATSIUNTĘ ANKETĄ, registruojami iš anksto e.paštu info@mesirsunys.lt.

Informacija apie konkursą.