2020 m. kovo 6-8 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks trys tarptautinės šunų parodos! Kviečiame dalyvius registruotis.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

E.Balakirevos hendlingo seminaras

Trečią kartą Lietuvoje organizuojamas E.Balakirevos (Rusija) ringo dresūros seminaras.

 

Elena Balakireva – garsaus rusų kurtų veislyno „Лунная Радуга“ savininkė, šiais metais švenčianti veislyno 20-metį. Jos kinologinis stažas beveik 30 metų.

Žymi šunų veisėja ir vedlė turi daug patirties ruošiant bei demonstruojant šunis pačio aukščiausio rango parodose visame pasaulyje. Yra vedusi virš 100 seminarų savo šalyje ir už jos ribų.

Lietuvos kinologai taip pat turėjo progų įsitikinti jos vedamų seminarų kokybe, neišsemiamų žinių gausa, kūrybiškumu ir efektyviu pateikimu.

Elenos Balakirevos seminarai yra gyvi, nuolat besikeičiantys, prisitaikantys prie auditorijos poreikių.

Spalio 14-15 d. Elena Balakireva pristatys savo teorinį ir praktinį 2 dienų seminarą.

Seminarų turinio gairės:

• Laimingas šuo – iš ko susideda psichologinis komfortas. Pasitikėjimas vedliu ir šuns noras rodytis ringe. Sužadinimo balansas.
• Darbo ringe principai – technika, eiliškumas, taisyklės, etika, išvaizda. Ką rodote ekspertui ir ką jis iš tikrųjų mato.
• Skatinimas – tinkamo skatinimo pasirinkimas. Darbas su skanėstu. Motyvacijos ieškojimas.
• Parodinės stovėsenos – biomechaninis idealios stovėsenos modelis. Optimalios stovėsenos pasirinkimo principai. Kodėl šuo nestovi norimoj stovėsenoje ir ką su tuo daryti. Stovėsenos mokymo principai, defektų korekcijos būdai. Laisva ir rankomis reguliuojama stovėsena bei jų kombinacijos.
• Šuns demonstravimas ant stalo. Taisyklės ir ypatumai.
• Judėjimas. Iš ko susideda kokybiškas judėjimas ringe, mokymo principai, pagrindinės problemos ir jų sprendimo būdai. Judėjimas mažuose ir dideliuose ringuose. Demonstravimo „BEST‘uose“ ypatumai.
• Šunys, turintys elgesio problemų. Santykių nustatymas, korekcijos būdai. „Transo“ būsena.
• Psichologinis vedlio pasirengimas. Koncentracijos ir atsipalaidavimo būdai. Santykiai su ekspertu, konkurentais ir žiūrovais. Kaip reaguoti į „nešvarų“ hendlingą.
• Parodinio šuns auginimas. Treniruotės. Koreguojantis fitnesas. Masažas ir tempimai. Instrumentai ir treniruokliai, kurių reikia formuojant eksterjerą ir ringo dresūros treniruotėms.

Praktiniai užsiėmimai keisis su ringo dresūros teorija. Ekspertė skirs dėmesį kiekvienam dalyviui atskirai, todėl jums bus suteiktos individualios pastabos apie jūsų darbą su savo augintiniu.

Dalyviams su šunimis 2 dienos – 140 Eur, klausytojams 1 diena – 50 Eur, 2 dienos – 70 Eur.

Norintys dalyvauti el.paštu (milda.jaciunskyte@gmail.com) kviečiami pateikti informaciją apie save:
1. Vardas, pavardė.
2. Tel. numeris, el. pašto adresas.
3. Šuns veislė.
4. Dalyvausite su šunimi ar būsite klausytojas.

Seminaras vyks rusų kalba.

Registracija išankstinė iki spalio 4 d. Visą arba pusę sumos sumokėję iki rugpjūčio 31 d., būsite įtraukti į dalyvių sąrašą. Likusią dalį galima sumokėti iki spalio 4 d.

Planuojama seminaro vieta – poilsio ir laisvalaikio centras „Jundula“ (http://www.jundula.lt/), Šakiai.

Viešbutyje yra galimybė rezervuoti kambarius nakvynei.

Organizatoriai:
Mob.: 8 672 08159 (Milda), 8 655 60 003 (Valentinas).
El.p.: milda.jaciunskyte@gmail.com, gabyte@yandex.ru