2020 m. kovo 6-8 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks trys tarptautinės šunų parodos! Kviečiame dalyvius registruotis.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Atsakingo šeimininko akademija

„Atsakingo šeimininko akademija“ Vilniuje vėl laukia naujų klausytojų: susitiksime jau kovo 21 dieną.

 

Paskaitas organizuoja Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro komanda, pasitelkusi patyrusius šunų veisėjus, veterinarijos bei kt. sričių specialistus. Šie mokymai skirti jau turintiems bei planuojantiems įsigyti šunį.

„Atsakingo šeimininko akademija“, atsižvelgus į ankstesnę tokių paskaitų patirtį ir lankytojų atsiliepimus, organizuojama jau trečią kartą.

„Akademijos paskaitos naudingos ne tik būsimiems šunų mylėtojams, bet ir LKD šunų veisėjams – šuniuką perkantis žmogus galės pasakyti, jog lankė specialius kinologijos mokymus, taigi veisėjas jausis ramiau dėl mažojo augintinio ateities. Sumažės nesusipratimų, o ir naujųjų šeimininkų užduodami klausimai bus kitokio pobūdžio, nebereikės pradėti nuo gyvūno auginimo abėcėlės. Taigi nauda abipusė“, – sako LKD Mokymo centro vadovė Daiva Kvedarienė.

Nemokamos paskaitos šunų mylėtojams vyks jaukioje Vilniaus m. savivaldybės Jaunimo informacijos centro salėje Konstitucijos prospekte.

Išklausiusiems 5 paskaitų ciklą balandžio 18 dieną bus įteikti „Atsakingo šeimininko akademijos“ baigimo pažymėjimai.

DĖMESIO: vietų liko tik į pirmąją paskaitą „Šuns pasirinkimas“.

„Atsakingo šeimininko akademijos“ partneriai – Royal Canin.

 

Registruojama iš anksto: https://goo.gl/forms/I5Pi0he7N9gc7UDH3

2017 m. informacija

Informacija e.paštu: info@mesirsunys.lt