2020 m. kovo 6-8 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks trys tarptautinės šunų parodos! Kviečiame dalyvius registruotis.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Pažinkime šunų veisles: vipetai

LKD Mokymo centras tęsia nemokamų paskaitų ciklą norintiems labiau pažinti įvairias šunų veisles.

 

Balandžio 7 d. 17.30 val. jūs galite susipažinti su vipetais! Vipetai – viena populiariausių kurtų veislių tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje. Šitokio populiarumo paslaptis – neišsenkamas vipeto optimizmas, prieraišumas ir didelis noras bendrauti su šeimininku, elegancijos ir atletiškumo derinys, paprasta priežiūra ir optimalus dydis.

Paskaitos metu kalbėsime apie šios veislės ištakas, paskirtį, vystymosi istoriją, aptarsime būdingus išorinius bruožus, skiriančius vipetus nuo jų mažųjų ir didžiųjų gentainių – levrečių ir greihaundų.

Daug dėmesio bus skirta charakterio bei priežiūros subtilybėms – pakalbėsime apie tai, ką reikėtų žinoti planuojantiems įsigyti vipeto veislės šuniuką, kas yra vipetui tinkamas šeimininkas ir gyvenimo būdas, kokios yra vipeto auginimo ypatybės.

Ar vipetas tikrai tinka kiekvienam? Ar vipetui reikia didelio fizinio krūvio? Ar reikia dresuoti vipetą ir kaip tą tinkamai daryti? Ar jie sugyvena su kitais gyvūnais? Ar tinka šeimoms su vaikais? Kokia veikla galima užsiimti su vipetu? Kokios yra dažniausiai pasitaikančios auginimo klaidos? Atsakymus į šiuos ir į daugybę kitų klausimų sužinosite paskaitos metu.

Apie vipetus pasakos Lietuvos kurtų savininkų klubo narė, vipetų savininkė ir veisėja Ramunė Eugenija Tovstucha, nuo 1998 metų dalyvaujanti kinologiniame gyvenime.

Vipetus ji augina nuo 2007 m. (veislynas „Stabmeldys“), pirmoji vipetų vada gimė  2011 m.

Paskaitos metu bus galima susipažinti ir pabendrauti su vipetais.

Į paskaitą registruokitės iš anksto e.paštu: http://www.mesirsunys.lt/renginiai/