2020 m. kovo 6-8 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks trys tarptautinės šunų parodos! Kviečiame dalyvius registruotis.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Kviečiame į kaniterapijos kursus

Rugpjūčio 1-7 ir 15-21 d. Kaniterapijos asociacija kartu su LKD Mokymo centru Vilniuje organizuoja kaniterapijos kursus.

 


Į kursus kviečiami aukštąjį išsilavinimą turintys asmenys (pageidautina – pedagogo, psichologo, specialiojo pedagogo, logopedo, kineziterapeuto, ergoterapeuto išsilavinimas).

Paskaitas skaitys kaniterapijos specialistė, aukštosios mokyklos profesorė Hanna Wojciechowska (Lenkija).

Praktiniuose užsiėmimuose dalyvaus terapinis šuo.

Kursų metu bus analizuojami ugdymo poreikiai skirtingais vaiko raidos tarpsniais; bus mokoma, kaip pasitelkti kaniterapiją visaverčiam nesutrikusios ir sutrikusios raidos vaikų lavinimui bei ugdymui. Taip pat bus dėstoma apie terapijai tinkamų šunų atranką, jų mokymą bei panaudojimą kaniterapijos užsiėmimuose.

Mokymų programa.

Išklausiusieji 2 savaičių trukmės kursus gaus sertifikatus, o išlaikiusieji kvalifikacinį egzaminą – kvalifikaciją patvirtinantį diplomą.

Bus verčiama į lietuvių kalbą.

Paskaitos vyks kasdien nuo 9.00 iki 18.00 val. LKD Mokymo centre, Visorių g. 8, Vilnius.

14 dienų kursų kaina vienam asmeniui – 900 eurų.

Norintieji gali dalyvauti tik vienoje mokymų dalyje (1 savaitė), bet tuomet atitinkamai gaus tik 1 sertifikatą.

Kursai įvyks, jeigu susirinks ne mažiau kaip 8 asmenų grupė.Kad sužinotume norinčiųjų dalyvauti kiekį, prašome registruotis e.paštu info@kaniterapija.eu iki liepos 27 d.

Pavedimus už mokymus prašysime atlikti tada, kai susidarys pakankama klausytojų grupė (informuosime individualiai e.paštu).

Rekvizitai kursams apmokėti:

Lietuvos kinologų draugija

Įmonės kodas 190761981

SEB BANKAS

Atsiskaitomoji sąsk. LT 967044060001780551.

Pavedime nurodykite: Kaniterapijos kursai.