2020 m. kovo 6-8 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks trys tarptautinės šunų parodos! Kviečiame dalyvius registruotis.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Susitikime Jaunųjų kinologų studijoje!

Jau nuo vasario mėnesio savo veiklą atnaujina ir vaikus bei jaunimą kviečia Jaunųjų kinologų studija!

Myli šunis, domina kinologinė veikla, nori sutikti daugiau bendraminčių  ir esi neabejingas savanorystės idėjai – Jaunųjų kinologų studija VILNIUJE laukia tavęs!

Po kelerių metų pertraukos savo veiklą vėl atnaujina Jaunųjų kinologų studija (JKS) ir kviečia vaikus ir jaunuolius, kurie domisi ir myli šunis, nori dalyvauti kinologų projektuose, šunų parodose ir kt. renginiuose.

Kviečia tuos, kurie nori daugiau sužinoti apie šunų auklėjimą, priežiūrą ir auginimą, gyvūnų gerovę, sportą ir turiningą laisvalaikį su šunimi bei daug kitų įdomių dalykų.

Ir visai nesvarbu, jei tu neturi šuns – daug svarbiau, kad tu myli šunis!

Ką veiks Jaunųjų kinologų studija?

JKS lankantys vaikai mokysis apie šunis, jų elgsenos ypatumus, sužinos apie gyvūnų poreikius, priežiūrą, skirtingų šunų veislių subtilybes, bendraus su įvairių kinologijos sričių profesionalais, kurs  ir įgyvendins įvairius projektus.

Kartu su kitais šunų mylėtojais jie organizuos ir dalyvaus kinologų renginiuose, padės šunų parodų organizatoriams, supažindins visuomenę su atsakinga šunininkyste, rūpinsis šunų gerove – drauge su visais kurs gyvūnus mylinčią šalį!

Prašome užpildyti anketą ir registruotis iki sausio 26 dienos e.paštu svietimas@kinologija.lt.

Užsiėmimai nemokami.

Informacija tel. +370 620 293 00