2020 m. kovo 6-8 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks trys tarptautinės šunų parodos! Kviečiame dalyvius registruotis.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

ŠUNS DIENA „pagal dvariškius“

Balandžio 22 dieną istorinis PAKRUOJO DVARAS kviečia šunų mylėtojus švęsti ŠUNS DIENĄ „dvariškai“!

 

Pakruojo dvaro Baronas nuo seno mėgo įvairias pramogas – nuo kultūrinių renginių iki aktyvaus laisvalaikio gamtoje, bet visada rasdavo laiko savo mylimo augintinio – aristokratiškojo šuns Ulfo dresūrai ir pramogoms.

Ulfas daug metų buvo Barono ištikimas palydovas ir draugas.

Norėdamas atminti savo senąjį draugą ir pagerbti jo įpėdinį, dabartinį palydovą, augintinį Karpį, Baronas nusprendė balandžio 22 dieną surengti šventę, skirtą brangiesiems uodeguotiems draugams.

Šventės data pasirinkta neatsitiktinai, nes nuo balandžio 22 dienos Pakruojo dvaras jungiasi prie Lietuvos kinologų draugijos organizuojamos iniciatyvos „Šuns diena”!

Šia proga Baronas su šeima kviečia visus šunų mylėtojus drauge su savo augintiniais atvykti į svečius ir puikią pavasario dieną praleisti drauge.

Į šventę atvyks ir Šiaulių dresūros mokyklos „Laukinė orchidėja“ auklėtiniai – belgų aviganis Rakštis ir bulterjeras Kidas, juos atlydės patyrę dresuotojai Alfonsas ir Dovydas.

 

Dvaro griežtasis Tijūnas uodeguotųjų draugų šeimininkams norėtų priminti, kad jie atsako už savo augintinių veiksmus ir aplinkinių saugumą, todėl dvaro teritorijoje šunis galima vedžioti tik su pavadėliais.

Taip pat šunys turėtų būti supažindinti su „dvariško“ etiketo taisyklėmis, svarbu nepamiršti ir apie augintinių etiketą viešoje vietoje bei būtinybę surinkti tai, ko prieš tai nepaliko.

 

 

Daugiau informacijos ir registracija: +370 657 52693.

E.paštas: jovita@pilys-dvarai.lt.

Bilietus iš anksto galite įsigyti čia:

https://tickets.paysera.com/lt/event/pakruojo-dvaro-gyvasis-muziejus-2017-04-22

Pakruojo dvaro ir G.Kavaliauskaitės nuotr.