2020 m. kovo 6-8 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks trys tarptautinės šunų parodos! Kviečiame dalyvius registruotis.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

ŠUNS DIENĄ galima tikėtis visko!

ŠUNS DIENA: susitikime, susipažinkime ir švęskime kartu su augintiniais.

 

ŠUNS DIENĄ kviečiame švęsti visoje Lietuvoje, o vilniečius ir sostinės svečius su savo augintiniais ar be jų kviečiame rinktis nuo 12.00 iki 15.00 val. prie Baltojo tilto!

Renginio programa.

 

 

 

 

 

Šventės iniciatorė – Lietuvos kinologų draugija pristatys šunų mylėtojų ir šunų veislių klubus, kvies drauge su augintiniais dalyvauti linksmuose konkursuose – išmėginti savo jėgas, laimėti prizų, patirti varžybų azartą ir sužinoti daug svarbių dalykų apie šunis.

 

 

 

 

 

ŠUNS DIENOS palapinių miestelyje prie Baltojo tilto veiks Lietuvos kinologų draugijos Mokymo centro kūrybinės dirbtuvės „Su šunimis – apie šunis“: jauki, spalvinga erdvė tėveliams bei vaikučiams – visai jūsų šeimai ir jūsų augintiniams. Mokymo centro stende ant didžiulio Skipio aitvaro galėsite parašyti linkėjimus visiems šuniukams.

 

 

Sveikos šunų mitybos ekspertas Lietuvoje Royal Canin konsultuos apie subalansuotą gyvūnų mitybą, patars ir atsakys į jūsų klausimus.

 

 

 

„Urban Dog“ organizuos testą „Miesto šuo“. Sužinosime ir pamatysime, kaip socializuotas šuo turi tinkamai elgtis mieste. Šventės metu „Urban Dog“ konsultuos svečius ir dalyvius šunų dresūros, socializacijos klausimais.

 

 

 

 

„Rekso” ARENA: dalyvauk su savo šunimi nemokamuose „Rekso” šunų mokyklos seminaruose. Vieninteliai pageidavimai – išalkęs šuo ir vertingas skanėstas; augintinis draugiškas šunims ir žmonėms; į vieną seminarą priimsime tik 6 dalyvius su šunimis.

12.30 – 13.00 val. – 10 pratimų geresniam dėmesio koncentravimui.
13.30  – 14.00 val. – 10 pratimų ramesniam šuns miegui.
14.30  – 15.00 val. – 10 pratimų šuns pasikvietimui.
Registruokitės iš anksto el. paštu jonas@reksas.lt.

 

Patyrę Jakovo veterinarijos klinikos gydytojai konsultuos šunų mylėtojus apie augintinių sveikatą, priežiūrą, ligas. Prie renginio prisijungė ir kitos vet. gydyklos. Bet jei planuojate vykti į veterinarijos gydyklą, nepamirškite registruotis iš anksto.

 

 

 

 

 

„Vivid Vilnius“ kviečia drauge su augintiniais pažinti Vilnių ir vykti į dvi ekskursijas „Šuniškų pėdelių takais“ (10.15 ir 15.30 val.) su mopse Bella ir profesionalia gide Laura po sostinės senamiestį.

 

 

 

 

 

Vyks „CaniCross“, arba bėgimas su šunimis, prisisegus specialius pakinktus. Pagrindinis šio sporto privalumas yra tas, kad aktyviai juda ne tik šuo, bet ir žmogus, o bėgioti su šunimi galima visur – ir mieste, ir užmiestyje. Bėgimą su šunimis organizuos Paulius Stravinskas kartu su „TOP dogz entuziastais.

 

 

 

Pagrindinis naujienų portalas Delfi (GRYNAS ir LETENA) supažindins visus Lietuvos žmones su projektu „Šuns diena“ ir jo dalyviais, kvies šią dieną praleisti drauge.

 

 

 

 

To mūsų renginiuose dar nebuvo: Aistis kartu su savo augintine „vestuke“ Ruku vaišins ŠUNS DIENOS svečius ir dalyvius nemokamais nealkoholiniais kokteiliais!

 

 

 

 

 

 

Vilniaus kavinės prisijungs prie naujojo, išskirtinio projekto ir balandžio 24-ąją pakvies vilniečius bei sostinės svečius vėlyvųjų pusryčių arba pietų kartu su savo augintiniais (kavinių sąrašas).

 

 

 

 

 

Puikus „After party“ pasiūlymas: nuo 16.00 val. kavinėje „Mano guru“ (Vilniaus g. 22/1, Vilnius) paskaita „Šuns etiketas draugiškose gyvūnams vietose“. Gyvūnų gerovės iniciatyvų entuziastai laukia jūsų su augintiniais – bus įdomu!

 

 

 

 

 

Gyvūnų viešbutis „Barkvilis“ praneša: augintinių nemokamai lauks šėlionės su kitais šunimis, žaislų ir žaidimų „testavimas“, mėsos torto „degustavimas“. Šeimininkų nemokamai lauks idėjos, kaip užimti savo šunį; konsultacijos, kaip pratinti savo augintinį gerai leisti laiką be šeimininkų; pokalbiai prie kavos puodelio. Prašome registruotis iš anksto mob. tel. 8 699 59 894 arba e.paštu info@barkvilis.lt

 

 

 

 

Renginio lankytojams prisistatys Vilniuje įsikūręs „HaČiko“ – naujas šuniukų darželis, arba šuniukų Dienos centras, kur jaukiai įrengtose patalpose arba privačiame kiemelyje jūsų augintiniai gali linksmai ir saugiai praleisti visą dieną. „HaČiko“ darbuotojai papasakos apie šuniukų darželio dieną ir kodėl yra naudinga apsilankyti darželyje kiekvienam šuniui.

 

 

 

 

 

ŠUNS DIENĄ švęs ir Trakų gyventojai! 13.00 val. trakiškiai rinksis prie Trakų kultūros rūmų ir eisena „Miesto šuo“ pajudės Trakų pilies apžvalgos aikštelės link. 14.00 val. – bendra fotografija priešais Trakų pilį. 14.20-15.20 val. konkursai, nominacijos, dovanos!

Daugiau informacijos – socialinėje Trakų šunų mylėtojų šventės paskyroje.

 

 

 

 

Jeigu gyvenate Kėdainiuose arba ten svečiuositės, nepraleiskite progos balandžio 24 d. 17.00 val. susitikti su kinologų bendruomene – Kėdainių kinologų klubas kviečia šunų mylėtojus ir augintojus rinktis J.Basanavičiaus g. 49 (prie „Norfos“) ir paminėti visuotinę ŠUNS DIENĄ.

 

 

 

 

 

 

Gera žinia Šakių ir rajono gyventojams – ŠUNS DIENA vyks ir jūsų mieste! Su šunimis ar be jų rinkitės 12.00 val. J. Lingio parke trikampyje po ąžuolu, kur vyks įvairūs konkursai tiek šuneliams, tiek šeimininkams. Bus renkama panašiausia pora, gudriausias augintinis, gražiausia šypsena ir kiti nugalėtojai. Šventę organizuoja Šakių kinologų klubas ir Čekoslovakų vilkšunų klubas.

 

 

 

 

Pamatyti įvairių veislių šunų, patirti naujų įspūdžių galėsite ir Šiaulių arenoje, kur balandžio 23-24 d. vyks visų veislių šunų paroda (CAC) ir šunų vikrumo varžybos „Akelos taurė 2016“. ŠUNS DIENĄ šiauliečiai rinks pačius gražiausius ir vikriausius šunis!

 

 

 

 

Elektroninė parduotuvė www.4dogs.lt jungiasi prie „Šuns dienos” ir tikriems šunų mylėtojams, atkakliausiems konkursų dalyviams skirs puikių dovanų!

 

 

 

Renginio organizatorius papuoš laisvalaikio drabužių visai šeimai kūrėjai „Stylish Paw“ . Jie taip pat pažadėjo nuolaidų kuponų visiems konkursų dalyviams bei prizų nugalėtojams.
ŠUNS DIENOS proga galime atnaujinti ir savo „kailiuką“!

 

 

 

 

Šventinę atmosferą sukurs, konkursų dalyvius bei nugalėtojus papuoš Rozetės.lt.


 

 

https://www.facebook.com/sunsdiena/?fref=ts

https://www.facebook.com/events/1728527130756729/