2020 m. kovo 6-8 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks trys tarptautinės šunų parodos! Kviečiame dalyvius registruotis.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

suni-pirmiausia-reikia-myleti                

Šunį pirmiausia reikia mylėti

Greihaundas Armando White Wild Swan yra 14 šalių čempionas. Neseniai Vilniuje vykusioje tarptautinėje šunų parodoje veteranų ringe jis laimėjo prizinę vietą, o kovo 6 d. tapo greihaundų veislės nugalėtoju.  

               
           
sunu-elgsenos-specialistai-informuoja                

Šunų elgsenos specialistai informuoja

Šunų elgsenos specialistų-trenerių sąjunga kviečia prisijungti bendraminčius.  

               
           
suniska-abecele-ar-visi-ja-moka                

Šuniška abėcėlė: ar visi ją moka?

Jokie agresyvių veislių šunų sąrašai ar draudimai nepadėjo ir nepadės, – įsitikinusi šunų elgsenos žinovė Agnė Dvylaitytė.

               
           
kitoks-poziuris-i-basethaundus                

Kitoks požiūris į basethaundus

Rugsėjyje Vilniuje vykusiose šunų parodose dalyvavo dvi basethaundės. Jos neliko nepastebėtos nei teisėjų, nei gausiai susirinkusių žiūrovų. Šių įspūdingų nulėpausių savininkė Jevgenija Gražulienė, auginanti 3 basethaundus, dalijasi nuomone apie basethaundų auklėjimą ir kitonišką būdą. Kodėl šu...

               
           
gyvenimas-su-keletu-sunu                

Gyvenimas su keletu šunų

Gvvenimas su daugiau nei vienu šunimi gali būti labai įdomus. Šunys mėgsta kitų šunų kompaniją, tačiau labai svarbu išmokyti gyvūnus tinkamai bendrauti tarpusavyje.  

               
           
draugisku-sunu-stovykla-arba-bat                

Draugiškų šunų stovykla, arba BAT

Birželio 12-14 d. Kaune vyko seminaras-stovykla šunų veisėjams ir mylėtojams.

               
           
suo-protauja                

Šuo protauja

Apie šunų protą diskutuojama įvairiai. Vieningos nuomonės šiuo klausimu nėra ir tai suprantama, nes kiekvienas šuo – individualybė. Taigi iškart peršasi išvada: kiekvieno šuns proto lavinimas taip pat yra individualus…  

               
           
tevai-suo-ir-vaikas                

Tėvai, šuo ir vaikas

Turbūt nėra vaiko, kuris vaikystėje nebendravo su šunimi. Jei nuolat neturėjo, tai bent per vasaros atostogas kaime su juo žaidė. Šunys ir vaikai greit suranda bendrą kalbą. Gal todėl, kad jų pasaulio suvokimas panašus, vaikiškas. Šunys išmoko mūsų vaikus labai svarbaus dalyko – žmoniškumo.

               
           
miesto-suo                

Miesto šuo

Senovės išminčius sakė: „Aplenk tą miestą, kur negirdėti krykštaujančių vaikų ir lojančių šunų“. Šunys gyvena miestuose nuo tų laikų, kai žmonės ėmė statyti miestus. Šiandienos šunys suteikia betono džiunglėms gyvybės, priartina žmogų prie gamtos.