2020 m. kovo 6-8 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks trys tarptautinės šunų parodos! Kviečiame dalyvius registruotis.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Parduoda šuniukus

Šiame puslapyje šunų veislės suskirstytos į grupes pagal FCI priimtą klasifikaciją.

Pasirinkite norimą šuns veislę:

DUK (Kaip paskelbti apie parduodamą vadą LKD svetainėje)

Šuniukų reklamos anketa

 

DĖMESIO! Šuniukų reklamą tinklapiui www.kinologija.lt pateikia TIK ĮGALIOTAS KLUBO ATSTOVAS!

Pirkėjų, ketinančių įsigyti šuniuką užsienio veislynuose, dėmesiui!

  • LKD netarpininkauja forminant eksportinius kilmės dokumentus šuniukams, įsigytiems užsienyje (Vengrijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje ir pan.). Pirkdami šuniuką užsienio šalyse reikalaukite eksportinių šuns kilmės dokumentų (Export Pedigree).
    Eksportiniuose šuns dokumentuose iš karto privalo būti įrašyti pirkėjo (šuniuko savininko) duomenys, t.y. vardas, pavardė, tikslus adresas. Nesant šių rekvizitų, Tarptautinė kinologų federacija (FCI) bei visos jai priklausančios (tarp jų ir LKD) ar bendradarbiaujančios organizacijos dokumentus laiko negaliojančiais.
  • LKD rekomenduoja įsigyti veislinį šuniuką tiesiai iš veisėjų, be perpardavinėtojų (internetinėje erdvėje besivadinančių agentais, veisėjų įgaliotiniais, tarpininkais ar kt.) pagalbos.
  • Susisiekti su užsienio veisėjais galite per FCI tinklapį. Svetainėje rasite ir visą Tarptautinei kinologų federacijai priklausančių veislynų sąrašą. Apie veisėją daugiau informacijos galite sužinoti pasiteiravę šalies kinologinėje organizacijoje.
  • LKD veisėjai šuniukus parduoda tik su kilmės dokumentais, identifikuotus tatuiruote arba mikroschema. Visi LKD šuniukai parduodami tik su pirkimo-pardavimo sutartimis. Apie jus dominančius veislynus daugiau informacijos teiraukitės Lietuvos kinologų draugijoje telefonu +370 5 2491119 arba bet kuriame šunų veislių klube. Klubų sąrašas bei kontaktai publikuojami LKD svetainėje.