2020 m. kovo 6-8 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks trys tarptautinės šunų parodos! Kviečiame dalyvius registruotis.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Lietuvos kinologų laimėjimai Oslo

Lietuvos kinologų šunys rugsėjo 4-6 d. sėkmingai dalyvavo Europos šunų čempionate Norvegijos sostinėje Oslo.

Gražiausiais Europos šunimis iš bemaž 17000 šunų buvo išrinkti foksterjeras iš Belgijos, samojedas iš Italijos, mažasis Vandėjos basetas grifonas iš Olandijos bei afganų kurtas iš Rusijos.

Puikiai pasirodė ir Lietuvos šunų mylėtojai.

Ispanų kurtas Magic Blues Booker T (veisėja Karin Hurtig, sav. Sitora Šlauterytė) tapo Europos Jaunimo nugalėtoju, pelnė BM2, CAC titulus.

Violetos Ringevičienės ir Claudia Ochs miniatiūrinis meksikiečių plikasis šuo Amoroso’s Tecuhtli If You Please atvirojoje kl. laimėjo CAC, CACIB, 2015 m. Europos nugalėtojo titulus.

Europos vicečempione tapo Sibiro haskių kalytė Maple Taffy of Poliarinė Arktika (čempionų kl.), kurios savininkė ir veisėja yra Elina Šutienė.

Čiau čiau patinas GUCI LIŪTO GUOLIS pereinamojoje kl. užėmė 2 vietą, šuns savininkė ir veisėja – Elena Miliauskienė.

Sibiro haskis Thranduil of Poliarinė Arktika pereinamojoje kl. užėmė 3 vietą, šio šuns veisėja – Elina Šutienė, savininkai – Paulius Danilavičius ir Elina Šutienė.

Čihuahua PURE LOVE FROM ITALY SVAJONIU ANGELAS – Europos jaunimo vicečempionas (sav. ir veisėja E.Čeilutkienė). Čihuahua NOA NOVA SVAJONIU ANGELAS – rez. CAC., rez.CACIB. Europos vicečempionė (sav. ir veisėja E.Čeilutkienė).

Čihuahua SWEET INDEED DON’T WORRY BE HAPPY – pereinamojoje kl. 2 vieta ( veisėjas F.Depau, sav. E.Čeilutkienė ir F.Depau).

Havanos bišonai: Kiss me Zafira Biely luč – atvirosios kl. nugalėtoja, Europos vicečempionė; Indigo mano gentis – čempionų kl. 2 vieta; Belleza’s X-mas Winter Wonder – geriausias Europos mažylis, šių šunų sav. R.Gvazdaitienė.

Maltos bišonas AMPLUA UH THAT JAZZ – vice Europos jaunimo nugaletojas, veisėja Ieva Kamrazerytė, sav. Ginta Pilipuitienė.

Prašome Lietuvos kinologų atsiųsti informaciją apie savo šunų pasiekimus (lietuvių kalba), jeigu jūsų šuo savo klasėje laimėjo ne mažiau kaip 1-3 vietas.

Specializuotų parodų informacijos prašytume nesiųsti.

Siųsdami savo augintinių nuotraukas būkite tikri dėl jų autorystės, nesiųskite didesnių nei 600 KB nuotraukų.

Informacijos laukiame e.paštu lkd.press@gmail.com.