2020 m. kovo 6-8 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks trys tarptautinės šunų parodos! Kviečiame dalyvius registruotis.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

Jaunieji vedliai varžėsi Druskininkuose

Dvi dienas Druskininkuose vykusiose tarptautinėse šunų parodose kaip visada puikiai pasirodė Lietuvos jaunieji vedliai.

Pirmąją parodos dieną, rugpjūčio 1-ąją, jauniesiems vedliams teisėjavo vilnietė Julija Dijakovskaja.

Jaunesniojoje vedlių grupėje geriausiai pasirodė Austėja Šulcaitė, Paulina Lelekauskaitė ir Vakarė Jurkuvėnaitė.

Viduriniosios grupės nugalėtojais tapo Evelina Stonkutė, Vakarė Daunaravičiūtė ir Nikita Jurkuvėnas.

Vyresniosios grupės lyderiai: Monika Gediminaitė, Dominyka Kolesova ir Augusta Močiulskytė.

Jaunųjų vedlių konkurso finale nugalėjo ir pagrindinę parodos „Dzūkijos vasara‘2014“ taurę laimėjo Evelina Stonkutė.

Antrąją vietą finaliniame konkurse laimėjo Monika Gediminaitė , trečiąją – Austėja Šulcaitė.

Abi parodos dienas, kaip įprasta, vyko profesionalių vedlių konkursas. Rugpjūčio 1 d. geriausia suaugusiųjų grupės vedle pripažinta Neringa Uselytė. Antrąją vietą laimėjo Auksė Drozdova, trečiąją – Evelina Leonavičiūtė.

Rugpjūčio 2 d. dėl „Druskininkų mero taurės‘2014“, nepaisydami varginančio karščio, vėl varžėsi daugiau kaip trys dešimtys jaunųjų vedlių.

Jiems teisėjavo patyrusi tokių konkursų ekspertė šiaulietė Beruta Simėnienė.

Tarp jaunesniosios grupės vedlių, kaip ir pirmąją parodos dieną, nepralenkiama buvo Austėja Šulcaitė, viduriniojoje grupėje nugalėjo Vakarė Daunaravičiūtė, o vyresniojoje – Goda Šulcaitė, kuri finale tapo jaunųjų vedlių konkurso laimėtoja.

Konkursus organizavo Jaunųjų vedlių klubas, prizus jauniesiems vedliams skyrė Lietuvos kinologų draugija ir „Royal Canin Lietuva“.