2020 m. kovo 6-8 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks trys tarptautinės šunų parodos! Kviečiame dalyvius registruotis.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

japonu-spicas                

Japonų špicas

Japonų špicas, arba Nihon Supittsu, yra gana jauna, tačiau nemažai gerbėjų jau turinti šunų veislė.  

               
           
ibisos-suo                

Ibisos šuo

Yra šunų veislių, kurios tarsi gyva istorija. Ibisos šunys būtent tokie, jie laikomi viena seniausių šunų veislių, nors jų kilmės datą iki šiol gaubia paslaptis.  

               
           
vokieciu-nykstukiniai-spicai                

Vokiečių nykštukiniai špicai

Vokiečių nykštukiniai špicai nors daugeliui panašūs į lapiukus ar pūkų kamuolėlius, tačiau savo prigimtimi jie yra patys tikriausi šunys: drąsūs, energingi, smalsūs.  

               
           
faraonu-sunys                

Faraonų šunys

Seniausias istoriniuose šaltiniuose minimas naminis šuo yra faraonų šuo. Kad tai tiesa, liudija archaiškas diskas, kuriame pavaizduoti du šunys, medžiojantys gazeles. Gali būti, jog tai viena iš žaidynių, vykusių 4000 m. prieš Kristaus gimimą, dalis…

               
           
siba-inu                

Šiba inu

Šiba inu yra vadinami nacionaliniu Japonijos pasididžiavimu, nacionaline vertybe. Japonai šiba inu šunis dar apibūdina taip: kan-i – drąsus ir ramus, ryosei – geros prigimties, švelnus, ištikimas, soboku – nuoširdus, atviras, spontaniškas. Štai kiek gražių žodžių apie šį į lapę panašų šunį....