2020 m. kovo 6-8 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo vyks trys tarptautinės šunų parodos! Kviečiame dalyvius registruotis.

Lietuviškai   |   English
Kontaktai
E.Kinologija

Elektroninė šunų duomenų bazė

hovavartas                

Hovavartas

Pavadinę šį šunį kiemsargiu, jo neįžeisite, nes hovavarto veislės pavadinimas kilęs iš vokiškų žodžių Hova – der Hof (kiemas) ir Wart – der Wachter (sargas). Tai labai senos kilmės darbinė šunų veislė.  

               
           
cvergpinceris                

Cvergpinčeris

Cvergpinčerį reikia pajusti širdimi… tuomet suvoksi, kad šis šuo – dėmesingas „pašnekovas”, šeimos narys, kompanionas. Jis visada greta – būti su savo žmogumi jam ne pareiga, o būtinybė.  

               
           
berno-zenenhundas                

Berno zenenhundas

Berno zenenhundas yra viena iš keturių šveicarų zenenhundų veislių, kilusių iš Berno kantono Šveicarijoje.  

               
           
kam-reikalingas-vokieciu-dogas                

Kam reikalingas vokiečių dogas?

Kaip su šiuo gražiu ir gracingu, gigantišku šunimi sutarti? Ar gali vokiečių dogas gyventi bute? Kaip elgiasi su mažais vaikais? Ar galima dogą dresuoti apsaugai?  

               
           
landsyras                

Landsyras

Landsyrų kilmės istorija gana sudėtinga. Iki juos pradėjus vadinti landsyrais, šie stambūs, geraširdžiai, ramūs, balti juodomis dėmėmis šunys buvo vadinami niūfaundlendais.    

               
           
broholmeris                

Broholmeris

Broholmeris (Danish Broholmer) yra sena Europos šunų veislė. Šių šunų gerbėjai sako: iš anglų mastifų broholmeriai perėmė karališką galią, o iš vokiečių dogų – aristokratiškas manieras…

               
           
               

Niūfaundlendas

Niūfaundlendas yra viena iš nedaugelio šunų veislių, kilusių iš Šiaurės Amerikos žemyno, jie žinomi jau 800 metų. Tačiau tėra keletas tikrų faktų ir daugybė spėlionių apie niūfaundlendų atsiradimą…